Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2010, 12:36   #1
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
[komentarze] Opowieści z Królestwa... Opowieść pierwsza

Witajcie.

Niniejszym powolutku rozpoczynamy grę. Zaczęłam od wstępniaka dla Nighta, dlatego że jego postać ma kawał drogi do Królestwa, podczas gdy Wasze postacie już tam są. Sukcesywnie będę dopisywać kolejne wstępniaki, aż do oficjalnego rozpoczęcia... no, powiedzmy w trzeci weekend marca. Tempo standardowe: 1 post/tydz.

Zasad gry chyba nikomu nie muszę wyjaśniać. Dialogi kursywą, myśli ujęte w cudzysłów. Imiona boldujemy tylko w dialogach i miejscach "ważnych" (np. gdy we wspólnym poście ktoś zaczyna swoją część). Niech post nie wygląda jak krowa w ciapki
Natomiast będę się bardzo czepiać wielgachnych obrazków - tak, to do Ciebie abi. 800x600 to max, a najlepiej nie szerszy niż 400px. Kilometrowy "regulamin pisania postów" macie w "Materiałach dla początkujących" jakby co

Króluje u mnie zasada "co nie napisane, nie istnieje", więc się pilnujcie. Nie musicie uzupełniać kart w panelu sesji - wpiszcie tam tylko ekwipunek i złoto postaci, pamiętając by odejmować kasę za noclegi, jedzenie itd. Ceny: jak w podręczniku.

Za jakiś czas wydzielę osobny temat o Królestwie i NPCach. Póki co wszyscy czytacie pierwsze "Opowieści...", więc zawarta tam wiedza Wam wystarczy. Mam nadzieję, że się nie obrazicie, że od czasu do czasu przekleję stamtąd opisy lokacji czy wydarzeń.

Dialogi będziemy przeprowadzać na googlach, ale standardowo niech każdy poda swoje GG "na wszelki wypadek".
Pierwszy post w komentarzach będę czasem edytować dodając ważne informacje "żeby nie zginęły".
Po
wysłaniu swoich postów niech każdy "ku pamięci" wrzuci w swój pierwszy post komentarzy opis postaci.

Chyba jak na pierwszy dzień tyle. Życzę więc Wam i sobie dobrej zabawy

Materiały o świecie: http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post247431 ([materiały] Opowieści z Królestwa Pięciu Miast)
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 09-03-2010 o 18:42.
Sayane jest offline