Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2010, 18:23   #9
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Jak widać pierwsze koty za płoty (pierwsze wilki w mieście )...

To co chciałem zaznaczyć - ponieważ wszyscy w końcu lądują w McGovens Pub - mamy to miejsce już częściowo opisane - więc trzymamy się tego co zostało napisane, jednak oczywiście możemy podany przez Serge'a opis rozbudować i/lub uzupełnić...

Sam pub jest dość duży (jak zostało powiedziane składa się z co najmniej dwu sal) i dla utrudnienia - ma dwa wejścia po przeciwnych stronach budynku...

Co do samego posta - jest pierwszy, więc się pastwię jak na wzorze... Mamy przedstawienie postaci oraz motywu przyjazdu. Widzimy kreację bohaterów (NPCów) drugoplanowych - przełożony, właścicielka pensjonatu, boy hotelowy, nieznajoma w barze. Mamy kreację miejsc - pensjonat, pub... O coś takiego idzie - świat również powinien być opisywany przez Was - Graczy...

Taka Wasza kreacja świata bardzo mi pomaga - po prostu inaczej to ja musiałbym opisywać pub


Aha. Jedno założenie co do postów pierwszych - póki co Wasze postacie nie nawiązują interakcji (po prostu nie napisałem jak wilkołaki się rozpoznają :/ - znaczy jeszcze nie napisałem). Ci, którzy wiedzą - to mogą oczywiście napisać w swoim poście, że kogoś zauważyli...

Mała zmiana w panelu sesji...

Ponieważ uwielbiam jak gracze sobie komplikują...




UPS... Byłem ostatni... i bez sensu nabiłem posta... Jakby kto przechodził to proszę scalić, bo kasowanie bez sensu... Sorry
 

Ostatnio edytowane przez Hawkeye : 03-03-2010 o 09:53.
Aschaar jest offline