Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2005, 01:10   #29
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Ja wam ino powiem ze jesli nie graliscie w Planescape Torment nic nie wiecie o cRPG... i basta! i kto tu powdzial ze Planescape ma przecietna muzyke?!? co wy intra nie widzieliscie?!? choc dzisiaj gra wyglada ubogo-ja ja kocham nadal i z duma pokazuje pudelko (wtedy to dalem za nia 120 zl... to bylo sie czym chwalic przez kumplami...) ehh ale tec zasy minely...planescape to byl moj pierwszy cRPG,zaraz po nim byl Fallout2...gralem w niego nie rozumiejac angielskiego booze jak milo powspominac dawne czasy...pamietam jak sie glowilem jak przeladowac miniguna gdy gralem u kuzyna ...taak...nic tylko odkurzac stare tytuly bo jutro nic nie przyniesie tak dobrego jak przynioslo nam wczoraj...
 
Templarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem