Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2010, 17:23   #46
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jeżeli przeczytaliście już posta, to prawdopodobnie zauważyliście, że wrócił do nas Mizuichi. A zatem po raz pierwszy grać będzie sześcioro graczy jednocześnie. Innymi słowy rozwijamy się

Nie wiem jak z enneidem, ale w razie gdyby i w następnym tygodniu miał mało czasu, nie dałem mu za wiele do roboty (właściwie nic ) i uzależniłem nieco jego możliwość ruchu od posunięć Tyaestyry.

Mizuichi, pewnie nieco się pogubiłeś, czytając posta, więc zawiadamiam Cię, że Twoja postać straciła pamięć, a właściwie jej część. Tę o ostatnich wydarzeniach. Ostatnie co pamiętasz to powrót na statek w trakcie twojej misji na Kashyyyk. Nie wiesz więc nic o Wojnach Klonów, bitwie o Elom, o Geonosis. Dooku uważasz za przywódcę ideologicznego ruchu itd.

Na koniec pragnę Was przeprosić za to opóźnienie. Na prawdę spadło mi na głowę sporo zajęć i powoli próbowałem napisać tego posta po kawałeczku. Wreszcie się udało.
 
Col Frost jest offline