Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2010, 13:01   #8
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Posiadam Steam/IMVU/Yahoo większość moich znajomych używa przynajmniej jednego z powyższych. GG nie stanowi dla mnie na tyle atrakcyjnego i niezbędnego programu by zaśmiecać nim swój komputer. Głównie z tego powodu iż jest to komunikator używany raczej przez polaków, a moje znajomości w naprawdę szczątkowej części ograniczają się do rodaków. Nawet jeśli, to i tak znamy się głównie z kommunity Steam, IMVU albo RPHeaven. Rzadko mam możliwość zagrania w jakiś Role Play na TawernieRPG albo LastInn, skąd i tak większość rozmów przeprowadzam w topicach bądź poprzez PM.

Co do mojego zniecierpliwienia to nie chciałam naginać zbytnio, długości rekrutacji gdyż termin mijał dokładnie w czas gdy zabierałam się do pisania karty postaci. Biografie postaci nigdy nie były moją dobrą stroną, zatem spisałam co najważniejsze w nadziei iż resztę dopracujemy razem z MG, w razie nieścisłości. Jednak z powodu tej lekkiej niedogodności MG z internetem, nie miałam szansy ni usłyszeć opinii ni dodać wszelkie powstałe w ten czas nowe pomysły. Stąd cała ta natrętna postawa z mojej strony ^^;

Nie jestem pewna co do ilości Chuninów bądź Geninów, jednak czy macie coś przeciwko odgrywaniu komicznych scen? Albo wiązania bohaterów z sobą na wzajem więziami typu; ona kocha tego, on myśli o tym, ten zazdrości temu, ta ukrywa coś przed nią. To może wydawać się trochę sztuczne ale sprawia mi to ogromną radość gdy postaci nawet w dość nieracjonalny sposób lądują w sytuacjach trudnych do wytłumaczenia w jednej przemowie. Nie wiem jak to będzie z wami, ale moja postać będzie miała na swym czole znak Craft'smen Village i będzie Chuninem. Miło by było gdyby nasze postaci przynajmniej szczątkowo mogły dopatrywać się pewnych relacji z sobą. Czy byłby ktoś chętny do wspólnej pracy na PW, aby wyreżyserować przebieg niektórych scen?
 

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 06-03-2010 o 13:06.
Kawairashii jest offline