Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2010, 16:06   #4
majk
 
majk's Avatar
 
Reputacja: 1 majk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodze
Stanął upek w wątku sesji. Chętnie wysłucham jeśli ktoś ma wrażenia którymi chce się podzielić z MG np. tutaj, w komentarzach Przy okazji:
1. Wierzcie lub nie, ale po długich staraniach zrobił się ruch w związku z dodatkową rekrutacją do sesji. Dlatego chciałbym żeby sesja stanęła (freeze) dopóki nie wprowadzę "nowych". Myślę że tydzień zupełnie na to wystarczy więc raczej nie zmienia to grafiku, ale na wszelki wypadek piszę.
2. Gracze, namawiam do konsultacji, rozmów itp. w związku z pisanymi przez was postami. Przecież ja tu jestem dla was! Wiem, że nie zawsze jest okazja ale żyjemy we wspaniałej erze "zostaw mi wiadomość, sprawdzę jak będę online" i to naprawdę da się zrobić. Chyba, że tylko mi forma rozgrywki wydaje się mało dynamiczna/interaktywna/nieliniowa (na linii gracz-MG) jak na CyberPunka
3. Wszelkie wytyczne/instrukcje/sugestie co do następnych postów pójdą prywatnie (gg) w najbliższym czasie.
4. Durendal, postaram się jeszcze w tym tygodniu wrzucić to co znajdziesz na micro-discu.

Pozdrawiam, Majk.
 
majk jest offline