Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2010, 21:37   #3
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Aschaar, Ty chyba faktycznie chcesz aby Cię kopano w tyłek. Rysujesz strzałeczkę i wypinasz uprzednio podając parę glanów. No wybacz, ale tak to zaczynam faktycznie odbierać, teraz już przekonany.

O moje przeświadczenie pytasz? Moje jest takie, że prowadzę rpg sporo czasu głównie w świecie rzeczywistym, jeszcze trochę nie przywykły do pełni pbf i z WoDa głównie prowadzę crossover moim graczom. Teraz zaś zarzucasz mi coś na bazie argumentum ad personam chyba ponownie mój drogi myśliwy. Tyle, że nie znasz persony i tu jest nietrafione. Zaś warunki które podajesz abym się wylegitymował, mniemam ironiczne, są trudne do spełnienia. Jeśli kiedykolwiek będziesz startował na przykład na Opiekuna działu Świata Mroku to sobie je postaw. Zobacz prace naukowe po nim, swój dorobek sesji (coś mnie, masz Lot Kruka, a i duży crossover planuje za parę artykułów, jeszcze nie kończąc cyklu), pokaż kwalifikacje oficjalnie do funkcji opiekuna, dokumenty. Nie ma, prawda? Nie ma pracy habilitacyjnej z prowadzenia działu na forum. Więc z równą ironia co te stwierdzenia odrzuć swe podanie. Możesz nawet po internetowemu krzyknąć sobie pisząc powiększoną literą. Bo to jest krzyk.
Mam nadzieje, ze uwypukliłem Ci absurd części Twej wypowiedzi.

Co zaś uwag, że Ty uważasz inaczej i podobne to chyba to samo co z każdym, ewentualne odniesienia pojawia się w kolejnych artykułach. Wybaczcie, ale oszalałbym opisując każdemu i jeszcze o tym samym. Tylko musi się nazbierać i pojawić kilka perełek.

Tymczasem wracając do Trupa to już teraz mogę go wyciągnąć. Chodzi tylko o to, że oczekiwania graczy rozminęły się z tym, co chciałeś uczynić w sesji. Prywatnie może i powonieniem kopać w tyłek co uczyniłeś z WoDem i takie tam ale tak się nie godzi. Mogłeś tam nawet wpuścić różowe miśki i nikt nie powinien Ci za to bruździć inaczej niżeli subiektywnie. Tylko, że oczekiwania graczy rozminęły się z tym co zaserwowałeś. Nie zaznaczyłem w rekrutacji co trzeba. Owszem, znowu powiesz, że źle odebrano to i nie domyślono się. No dobrze, jak chcesz. O tym właśnie chce napisać aby nikt źle nie odbierał rekrutacji.
 
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem