Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2010, 12:14   #5
Seldstin Do'rae
 
Seldstin Do'rae's Avatar
 
Reputacja: 1 Seldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłośćSeldstin Do'rae ma wspaniałą przyszłość
Był chyba jedynym, który jakoś specjalnie się nie szykował na wycieczkę w goście do Zombie. Po prostu wykonał kilka ćwiczeń, by rozruszać mięśnie nóg(na wypadek ucieczki) i sprawdził, czy ma swojego nieodzownego Clock'a przy pasie. Nie chciałby, żeby nagle go zaskoczyli, gdy nie będzie miał tej ważnej części swojego ciała. Magazynków dodatkowych nie brał. Na wypadek jego śmierci... Nie chciałby, by grupa straciła więcej, niż mogłaby stracić teraz. Wyjrzał przez okno(a raczej między deski w tym oknie). Czy jego matka jeszcze żyje? A co z Kasią? Jego rozmyślania przerwał jednak odgłos... radia. Szybko pobiegł w stronę głosu i stanął jak wryty, słysząc słowa dotyczące północy, uśmiechnął się lekko.

- Ja pierdolę.... - Powiedział z nieskrywaną radością wypisaną na twarzy. Nawet nie pamiętał, kiedy ostatnio się tak cieszył. - Ja pierdolę... - Powtórzył. Były to jedyne słowa, jakie w tej chwili przychodziły mu do głowy i jedyne, które w pełni oddawały szczęście, jakie właśnie ich spotkało. Jednak równie szybko, co się pojawiło, zniknęło z jego umysłu. Uświadomił sobie, że to wcale nie musi być audycja na żywo. Zwłaszcza, że dla niego cały czas wydawało się, że wszystko brzmi tak samo. Nie chciał jednak nikogo stresować dodatkowo, zwłaszcza, że nie potrafił w żaden możliwy sposób potwierdzić swoich słów. Wyciągnął papierosa i drżąc, zapalił go(marnując przy tym dwie zapałki).

- Kurwa. - Podsumował akcję, wsłuchując się w rozkminę Antoniego. - Nie mam zasranego pojęcia. Może gdzieś znajdziemy jakiś większy samochód - działający. Chwilowo musimy się zadowolić tym, co mamy...
 
__________________
Zombie nie Żywy Trup.
Seldstin Do'rae jest offline