Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2010, 20:55   #8
chudy
 
Reputacja: 1 chudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodzechudy jest na bardzo dobrej drodze
Wlazł do pokoju, w którym się wszyscy zgromadzili ze szmatą w ręce i tak rozejrzawszy się po wszystkich mówi.
-Widzę, że tu nie lada poruszenie zapanowało, poza tym minęło trochę czasu od początku epidemii. Ewakuację mogli zacząć niedługo po wybuchy epidemii a nas to ominęło i jakimś cudem ta stacja nadawcza co to nadaje jeszcze działa. No istnieje też możliwość, że to się dzieje teraz ale jak dla mnie to mało prawdopodobne chyba, ze wybrzeże ufortyfikowało wojsko. - Wiadomość nie wywołała na nim jakiegoś mocnego wrażenia przyszedł głownie z ciekawości. Rzucił szmatę w róg pokoju - No to wy ustalcie co robimy jak dla mnie powinniśmy się póki co planu trzymać, no ta ja idę się przygotować.
Jak powiedział tak zrobił, wyszedł z pokoju by pozbierać swoje graty do plecaka i sprawdzić broń.
 
chudy jest offline