Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2006, 00:23   #1
Kiba
 
Reputacja: 1 Kiba ma wyłączoną reputację
[DnD Świat Rokuganu]Shinobi Hanashi

Ogłaszam wszem i wobec nabór do sesji w Krainach Wschodu.
Wymagania to karta postaci w wersji Krain Wschodu i Historia. Nagradzane będą słówka japońskie. Mam nadzieję, że przynajmniej połowa graczy będzie znać świat Rokuganu a choć jedna słówka japońskie. Postać 1 poziom,gdyż pierwszy raz sesję na Forum prowadzę i tak mi będzie łatwiej (nie zniechecajcie się). Atrybuty: proszę wejść na stronę http://www.dnd.webd.pl/ i tam w "generatorze statystyk" wylosować swoje atrybuty (tylko uczciwie). Rasy wszystkie w dziale ras podręcznika Krain Wschodu ostatecznie jakieś potworniaste. Chcę abyście mieli jednego członka danej klasy, czyli np. nie 2 łotrów. Dlatego po zgłoszeniu od razu podać jaką klasą chce się być (chyba że jeszcze nie wiesz). Ekwipunek musicie sobie "kupić":
Barbarzyńca:160sz
Łotrzyk:200sz
Mich:20sz
Samurai:240sz
Shungenja:120sz
Sohei:240sz
Szaman:160sz
Tropiciel:240sz
Wojownik:240sz
Wu jen:120sz
Zaklinacz:120sz
Ekwipunek dostępny tylko w Rokuganie (a nie w innych sceneriach Krain Wschodu). Na początek będziecie musieli wybrać Klan i jeden z jego atutów oraz jedno z Klanowych nazwisk.

Będziecie zaczynać w Stolicy Rokuganu czyli Otosan Uchi (Dom Ojca).Jak nazwa sesji wskazuje (Historia ninja [shionobi to ninja japoński]), oznacza że będziecie mieli kontakt z Ninja (Od teraz mówię Shinobi).Oczywiście nie musicie nimi być.Szczegółów nie zdradzam.

Wszelkie pytania do mnie (w jaki sposób chcecie) lub tu na Forum Rekrutacji.

[ Dodano: 2006-04-05, 21:15 ]
No jednego gracza mam i czekam na następnych. Zapraszam wszyskich fanów m&a.
 
__________________
The Legend will never die
Kiba jest offline