Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2010, 16:40   #5
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Aschaar, Ty chyba faktycznie chcesz aby Cię kopano w tyłek. Rysujesz strzałeczkę i wypinasz uprzednio podając parę glanów. No wybacz, ale tak to zaczynam faktycznie odbierać, teraz już przekonany.
Przywykłem - wydawało mi się - do czytania bzdur w internecie... Wydawało mi się... Chcesz przejść do przyjemności... Baw się... Trochę pytań poniżej i sam sobie odpowiedź...


Cytat:
O moje przeświadczenie pytasz? Moje jest takie, że prowadzę rpg sporo czasu głównie w świecie rzeczywistym, jeszcze trochę nie przywykły do pełni pbf i z WoDa głównie prowadzę crossover moim graczom.
Gratuluję, bo ja przygodę z RPG zacząłem wczoraj... Teraz zaczniemy się przerzucać liczbą lat? sesji? graczy? konwentów? posiadanych podręczników? kostek?

To w niczym nie zmienia faktu, że prezentujesz (IMHO średnio spójnie i konkretnie) SWOJĄ wizję i swój punkt widzenia, nie dopuszczając do jakiejkolwiek sensownej dyskusji... Nieważne...

Cytat:
Teraz zaś zarzucasz mi coś na bazie argumentum ad personam chyba ponownie mój drogi myśliwy. Tyle, że nie znasz persony i tu jest nietrafione.
Oh, rzeczywiście - "ad personam" (kochamy łacinę). Wiesz - mała uwaga - w realu praktycznie nigdy nie używam nicka "Aschaar"... A tak się składa, że środowisko RPG w Twoim mieście znam bardzo dobrze... Widzisz problem?


Cytat:
Zaś warunki które podajesz abym się wylegitymował, mniemam ironiczne, są trudne do spełnienia. Jeśli kiedykolwiek będziesz startował na przykład na Opiekuna działu Świata Mroku to sobie je postaw. Zobacz prace naukowe po nim, swój dorobek sesji (coś mnie, masz Lot Kruka, a i duży crossover planuje za parę artykułów, jeszcze nie kończąc cyklu), pokaż kwalifikacje oficjalnie do funkcji opiekuna, dokumenty. Nie ma, prawda? Nie ma pracy habilitacyjnej z prowadzenia działu na forum.
Przypomnę tylko, że nawet na LI byłem opiekunem działu, ale to nie istotne... A co dokumentów? Artykuły w prasie wystarczą? Wskazanie forum, na którym pełnię funkcję opiekuna działu? Rekomendacja dużego klubu fantastyki?

Cytat:
Więc z równą ironia co te stwierdzenia odrzuć swe podanie
Szczerze chciałbym, ale rozumiesz - nie mogę...


Cytat:
Mam nadzieje, ze uwypukliłem Ci absurd części Twej wypowiedzi.
Naprawdę? Czasami trzeba spojrzeć szerzej niż ze swojego (ograniczonego) do punktu (horyzontu) widzenia...

Cytat:
Wybaczcie, ale oszalałbym opisując każdemu i jeszcze o tym samym.
Przypomnij kto napisał:

Cytat:
Ale dobrze, powtórzmy – indywidualizuj
Na końcówkę - przypominającą miniony system i teksty o "przewodnim rozumieniu koncepcji Świata Mroku i zasad zawartych w podręcznikach przez Johana W" oraz dalszą "polemikę" nie mam siły... Bo zapominasz - w kwestii "różowych miśków" - że nie znasz scenariusza i oceniasz go na podstawie dwu scen... Zobacz scenę nalotu antyterrorystów na pewien klub - jest tak samo... szkoda klawiatury...

EOT.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem