Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2006, 13:03   #3
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Liczba punktów 40

Bardzo lubisz książki, filmy i gry typu fantasy. Bywały okresy, kiedy tak Cię one pochłaniały, że wyłączałeś(aś) się z tego, co działo się wokół Ciebie, zapominając o różnych obowiązkach i sprawach do załatwienia, a przy tym ograniczając kontakt z rodzina i znajomymi do niezbędnego minimum . Na szczęście zdarza sie to stosunkowo rzadko i nie trwa zbyt długo, więc nie grozi Ci uzależnienie od fantastyki, a poza tym masz jeszcze inne zainteresowania, z których nie chciał(a)byś zrezygnować na rzecz fantasy.

To ja mam obowiązki , znajomych i rodzinę ?
Ależ nie , nie jestem uzależniony . To dlaczego do 3 rano szwendam sie po forach ?
Mój kolega psychiatra twierdzi , że psychotesty najwięcej mówią o ich twórcach, tak więc nie przejmujcie się wynikami .
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem