Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2010, 18:51   #7
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Jako, że z chętnych czekamy już tylko na Nefariusa, pozwolę sobie objaśnić nieco klimat tej sesji w której przyjdzie Wam uczestniczyć dając ostatnią szansę na wyłamanie się z tej "zabawy".

To nie będzie miła sesja w której Wasi Bohaterowie przelecą się po NPCach, zdobędą sławę i kobiety a na końcu beneficjum w postaci stosownych magicznych itemków i PeDeków. Ta sesja, jak tylko uda mi się zrealizować jej założenia, będzie sesją która pokaleczy Wasze postacie, skłóci je, skłóci może i samych Graczy. Będziecie nie lubić siebie, nie lubić mnie a nade wszystko znielubicie Rosenberg. Bo to brudne, brutalne miasto a ludzie w nim żyjący nie są z papieru.

Mam nadzieję że i Wasi Bohaterowie nie okażą się papierowi.

Czekam na ostatnie postacie i ewentualne rezygnacje. Rezygnacje później, w trakcie sesji, skutkować będą wieczystym banem na moje sesje [w sumie zatem niczym, powiem dla rozładowania zbędnych emocji ]

Przemyślcie swój udział po raz kolejny i ostateczny. Jeśli ktoś zechce zrezygnować, niechaj uczyni to przed starem sesji. Czyli teraz.

To zrozumiem.

Elo
 
Bielon jest offline