Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2010, 21:26   #16
Rhaina
 
Rhaina's Avatar
 
Reputacja: 1 Rhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumnyRhaina ma z czego być dumny
Witam wszystkich

Mam taką propozycję: niech każdy zamieści podstawowe, ogólnodostępne informacje o swojej postaci. Było nie było, coś o sobie chyba wiedzą. Na dobry początek sama przedstawię moją anielicę.

Morrighan słynie w Szkole z dwu rzeczy: talentu do latania i uporu. W powietrzu jest szybka i zwinna jak myśl, lepsza nawet niż większość nauczycieli; może przyczyną tego jest fakt, że o ile większość aniołów ma białe skrzydła gołębi, ona ma skrzydła jak jastrząb. Co do uporu - dość powiedzieć, że w Szkole jest drugi raz. Za pierwszym razem oblała test gdzieś w połowie szkolenia - nie przyjęła porażki do wiadomości, zaczęła znowu od zera.

Jeśli ktoś miał okazję ćwiczyć z nią walkę szermierczą, zna też inny przejaw jej uporu. Nawet obita tak mocno, że inny dawno by się poddał i wołał medyka, stoi i walczy dalej. Zresztą, mało kto jest teraz w stanie tak ją załatwić; określenie "szermierz natchniony" dobrze do niej pasuje.

Jeśli ktoś pytał, dowiedział się, że zginęła w pierwszych dniach po wyjściu diabłów na powierzchnię Ziemi (tak, jeszcze w 2010). Albo, że jakiś czas spędziła w Czyśćcu. Albo jedno i drugie. Szczegóły są nieznane - domysły pozostawiam Wam.
 
__________________
jestem tym, czym jestem: tylko i aż człowiekiem.
nikt nie wybrał za mnie niczego i nawet klątwy rzuciłam na siebie sama.
Rhaina jest offline