Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2010, 12:41   #36
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Nie rozumiem z czego robisz teraz problem. Przecież po pierwsze tez mogłes zagadnąć do Mg po drugie, nie jest to sytuacja notoryczna, a pierwsza w tej sesji, więc mozna podyskutować i ustalić wspólna wersję gry. Po trzecie jak sobie wyobrażasz w takim razie granie? Według ciebie powinienem napisać że idę do sypialni gosposi i czekac na opis Mg i reszty aż kazdy ustali czy idzie za mna czy zostaje? Będziemy grali miesiące zanim wyjdziemy. Dla mnie mój post jest deklaracjami co postać będzie robić, jeśli ktos zrobi cos wczesniej lub z na nia pójdzie to niech moze napisac na gg do mnie i np powiedziec. "słuchaj moja postac idzie za twoja do piwnicy, jak znajdziesz tkaninę to będzie chciała ją obejrzeć, jak zareaguje twój bohater. albo kiedy twój bohater oglada ta tkanine to mój bedzie przeszukiwał sciany itp." nie widzę problemu, żeby się dogadać. Ale masz racje niech MG rozstrzygnie jak będziemy grać. Osobiście wole dynamiczniejsze sesje, ale mozemy opisywac kazdy krok postaci.
 
deMaus jest offline