Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2010, 00:05   #28
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Chciałem Was wszystkich przeprosic ale zamykam sesję. Tuż o jej rozpoczęciu dobiła mnie nawała pracy, przez co na LI nie miałem wcale czasu lub prawie wcale, przy czym prawie wcale oznacza, że wpadałem na chwilę i załatwiałem tylko palące moderatorskie sprawy. Przykro mi to stwierdzić, ale po tak długim przestoju ciężko mi się zebrać do napisania czegokolwiek, straciłem po prostu serce do tej sesji. To am być dla Nas zabawa a nie przymus, dlatego choć wiem, że nie jest to do końca fair zamykam sesję i przepraszam Was za to, że trud jaki włożyliście w tworzenie kp poszedł na marne, choć nie wiem jak Wy, ale ja tworząc kp zawsze się czegoś ciekawego uczę.

Pozdrawiam i do zobaczenia na innym szlaku.(Już napewno nie jako MG, bo definitywnie przyrzekam sobie nie prowadzić, bo po prostu mi to nie wychodzi i brakuje z czasem zapału
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline