Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2010, 20:22   #35
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Do mojego postu dopisałem część dotyczącą nowego gracza, który dołącza do nas od tej chwili.
Witamy Merill!
Postać Merilla to żerca Aron, który został wysłany przez posłów jako przednia straż. Jego zadanie polega na zbadaniu terenów wokół Wilczych Wzgórz.
Dokładnie swoją postać przedstawi sam zainteresowany. (proszę o krótki opis)
Dodatkowo proszę byś tak jak wcześniej Behemot i Wojnar wypowiedział się na następujące tematy:
- Czy nosisz amulet członka Gwardii Azariasza?
- Jakie są Twoje relacje z posłami i jak wygląda kwestia waszego wzajemnego zaufania.
- I określił dwa szkolenia które przeszedłeś jako członek Gwardii (czytaj pierwszy post w komantarzach)
Twoja umiejętność Walka bronią pozwala Ci na jakiś adekwatny przydomek z tym związany. Przydałby mi się o ze kilku względów, ale przede wszystkim dlatego że poza imienie Aron i siepacz nie mam innego określenia twojej postaci. A chciałbym uniknąć powtarzania ciągle Aron, Aronowi, z Aronem itp.
To chyba wszystko.
Jeszcze raz witamy na pokładzie.

TEST
Wiedza o sługach Ciemności - 9; test dotyczy szczegółów rytuału na Wilczych Wzgórzach;
Poziom Trudności - Trudny (wymagana liczba sukcesów - 4)
1-5 porażka; 6-9 sukces; 10- sukces + dodatkowy rzut;
Rzuty - 1,8,1,2,9,7,8,5,5;
Sukcesy - 4 sukcesy, 1 przebicie;
Uzyskane informacje
Aron po śladach domyśla się że na wzgórzu miał miejsce okrutny rytuał.
Zabito na ofiarę wiele zwierząt, a być może i ludzi (ale nie ma co do tego pewności).
W rytuale uczestniczyło wiele osób, co najmniej kilkanaście.
Rytuał polegał na przyzwaniu demona, który miał splugawić "święte" miejsce dla Wolnych Rodzin.
Demon musiał być bardzo potężny sądząc ze znaków okultystycznych umieszczonych na wstążkach. Jego zadanie polegało prawdopodobnie na przepędzeniu, a może i zniszczeniu duchów przodków które często nawiedział miejsce bitwy.
Można oczyścić "święte" miejsce, ale wymaga to dużo pracy kilku spcejalistów.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.

Ostatnio edytowane przez brody : 16-03-2010 o 21:36.
brody jest offline