Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2010, 20:47   #82
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że w końcu wszyscy odpisali i można ruszać dalej Post dodam chyba najwcześniej w weekend bo trochę spraw na głowie, jak ktoś chce w tym czasie dodać drugi post to śmiało. I jeszcze jedna mała uwaga, jak zauważyliście nie popędzam już graczy tak jak kiedyś, ale mimo wszystko jeżeli ktoś nie ma czasu/albo ma inny problem i przez dłuższy okres nic nie pisze to wydałoby dać mi o tym znać.A jeżeli ktoś się męczy i czuje, że robi coś i ciężko mu pisać na siłę to niech też da mi znać i odpocznie albo całkiem zrezygnuje z sesji bo uważam, że chodzi tu przede wszystkim o dobrą zabawę. Mimo to jedna kolejka na miesiąc to trochę słaby wynik i mam nadzieję, że może uda się odpisywać chociaż raz na dwa tygodnie.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline