Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2010, 19:47   #10
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Drogi Sickboiu, po przeczytaniu Twojego posta włos zjeżył mi się nieco na głowie. Prosiłbym o skontaktowanie się ze mną bądź z Redone przed wypisywanie podobnych... głupot. Głupot, tak walę prosto z mostu, nie zamierzam owijac w bawełnę. Po pierwsze, Jeżynka nie mógłby byc uznawany za dziwnego ze względu na kontakty z miejscowym myśliwym, który pracuje na dobro hobbitów, ale mniejsza o to nie winię Cię przecież za brak wiedzy na ten temat. Po drugie, rozumiem że wcieliłeś się w Twoją postac i dziesięciu innych NPC-ów? Wydajesz osądy, że Jeżynka jest odpowiedzialny za ostatnie wydarzenia i piszesz to, jakby twierdzili tak hobbici w karczmie. Jeśli TY tak sądzisz, to pisz: wydawało MI się, jeśli TY uważasz mojego hobbita za dziwnego to pisz: UWAŻAŁEM.
Normalnie to spuściłbym na to zasłonę milczenia, lecz to jest sesja w świecie hobbitów i myślę, iz każdego niziołka uraziłyby takie słowa
Witam i myślę, iż mimo nieco felernego początku będzie nam się dobrze grało.
 
Kirholm jest offline