Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2010, 13:24   #4
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Witam was w komentarzach. I jednak mam problem z internetem. To nie moja wina, ze dostawca uslug internetowych (w tym przypadku BT) nie jest w stanie przerejestrowac konta z jednego numeru na drugi w ciagu tygodnia. Tak czy siak uruchamiam sesje zgodnie z umowa juz dzis... korzystajac z kafejki internetowej. Jesli nie widac tymczasowo zdjec postaci, to znaczy ze beda pozniej.

Edit:
...i otrzymalem prywatna wiadomosc od jednego z graczy, w której gracz zapytuje sie, czy mozna juz zaczynac wysylac posty. Oczywiscie, ze mozna. Wlasciwie dziwie sie nawet, ze nikt jeszcze nie zaczal. Opisy postaci sa juz dostepne. Dostepny tez jest wstep, w ktorym opisalem sytuacje owych postaci w momencie rozpoczecia sesji. Sesja jest uruchomiona. Brakuje tylko zdjec, które trzymam na swoim wlasnym domowym serwerze, ale jako ze tymczasowo nie mam internetu, to nie mam równiez serwera. Z czasem poprawie kilka swoich bledow i dodam dalsza czesc watku. Problemy z internetem mam nadzieje rozwiazac 8-ego kwietnia.

Nie pisaem o tym, ale mysle ze to jest juz jasne, ze:

1. Tresc piszemy pismem zwyklym
2. Przemyslenia postaci oraz ich wypowiedzi piszemy kursywa zaczynajac i konczac myslnikiem
3. Przemyslenia graczy i ich wypowiedzi, pod warunkiem ze sa krótkie, piszemy pismem pogrubionym. W przeciwnym razie, jesli sa dlugie, uzywamy do tego celu strone komentarzy do sesji.
4. Oczekuje jednego posta tygodniowo.
5. Starajcie sie zachowac jakas kolejnosc pisania postów. Oczywiscie nie dublowac. Jesli jednak ktos spóznia sie z nadeslaniem posta, to wcale nie usprawiedliwia to was, ze i wy sie spóznicie.
6. nie rzucac miesem bez sensu. Chyba, ze uwazacie, ze to ma sens.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 24-03-2010 o 14:01.
Mal jest offline