Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2010, 17:58   #17
Dominik "DOM" Jarrett
 
Dominik "DOM" Jarrett's Avatar
 
Reputacja: 1 Dominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znany
BUUUM! głośny trzask zwrócił na mnie wzrok pasażerów siedzących nieopodal. Moja pięść wyłączyła klimatyzacje z której to jak sądziłem dobiegł mnie paskudny smród. "Uspokój się chłopie bo zanim dojedziemy do Colorado z autobusu zostaniesz tylko ty".
Nagły krzyk na szczęście odwrócił uwagę pasażerów od mojej osoby.
Podniosłem tylko głowę ale nie wiele widać było więc... olałem sprawie. W pierdlu nauczyłem się by nie wsadzać nosa w nie swoje sprawy. wiec...

Mijały kolejne minuty, szepty pasażerów przyniosły również w moje uszy informację że "pączuszek" wywalił kite. Cóż , każdego to kiedyś spotka. Nie ważne kim jesteśmy. Autobus jechał jeszcze troszkę po czym zjechał na stacje paliw. "kolejna zatęchła dziura".

Postanowiłem rozprostować kości i zapalić papierosa. Wstałem i zacząłem się kierować do wyjścia. Mijając czwarty żad siedzeń spostrzegłem znajomą twarz.
W więzieniu robi się nie wiele rzeczy. Siedzi na pakerni, ogląda sport w tv.
"Derek „Hound” Gray"- wcisnęło mi się do głowy " Przez tego kutasa przegrałem kiedyś sporo kasy u "Bukmachera" nie czułem urazy gość po prostu robił w życiu to co potrafił robić najlepiej. Postanowiłem zagadać tym bardziej ze wstał z miejsca i wcisnął się przede mnie by wyjść z autokaru.
Chwilkę go obserwowałem odpalając papierosa po czym podszedłem i skinąłem głową by podszedł na tył autokaru. Nie liczyłem że podłapie i przyjdzie jednak po chwili pojawił się. Wyciągnąłem z wewnętrznej kieszeni kurtki owiniętą w papierową torebkę butelkę dobrej, mocne, polskiej wódy. Odkręciłem nakrętkę.
-Napijesz się? Niezłe bagno co? Kto by pomyślał-kiedy Derek odmówił butelki zmarszczyłem brwi ale co tam, więcej dla mnie. Przyłożyłem butelkę do ust i pociągnąłem spory łyk.
-AHrrrrrrryyyyy , uhuhuhg mocna. Na pewno nie chcesz?
 
__________________
Who wants to live forever?

Ostatnio edytowane przez Dominik "DOM" Jarrett : 19-03-2010 o 18:31.
Dominik "DOM" Jarrett jest offline