Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2010, 21:18   #299
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
EDIT: post jest wątek całkiem udatny mi się zrobił, mam nadzieję. Podziękowania dla Eleanor za burzę mózgów i podrzucenie mi pomysłu.

Epi jest na dwie tury na 99% autopilocie, toteż dziewczyny dogadajcie się we trzy szybko co robicie - tzn czy idziecie za płaczem czy olewacie sprawę - i sklećcie posta to Wam powiem co dalej NPCe zrobią co im karzecie - ale zważywszy na charaktery zapewne będą chętni iść w las. Wieczna pochodnia którą macie nie zgaśnie w deszczu bo nie pali się ogniem tylko czarem. Czas działania w podręczniku jakiś poplątany jest, więc chwilowo załóżmy, że pali się godzinę a potem się musi chwilę "podładować". Jak znajdę sensowniejsze informacje to Wam tu wpisze.


***

BTW. nie róbcie edycji postów w komentarzach bo nie widać zmian. Jeśli chcecie coś ważnego dopisać do starego posta żeby było widać, należy go skasować i umieścić ponownie.

I WPISZCIE EKWIP. W PANEL SESJI. Ja potem nie będę po komentarzach latać szukając co kto ma. A po co mam szukać? No na przykład jak kogoś trzeba będzie autopilotować, więc leży to w Waszym interesie.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 20-03-2010 o 08:56.
Sayane jest teraz online