Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2010, 20:36   #12
Dominik "DOM" Jarrett
 
Dominik "DOM" Jarrett's Avatar
 
Reputacja: 1 Dominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znanyDominik "DOM" Jarrett nie jest za bardzo znany
ja mam małą propozycje co do formy pisania aby jeszcze bardziej czytelnie wyglądały nasze posty. Oczywiście jeśli to nie za bardzo będzie kolidować z twoim pomysłem na formę sesji. Co mam na myśli to:
1. Opisy narracyjne piszemy normalnie ( np.: Szedłem właśnie do toalety gdy nagle kierowca gwałtownie zahamował a ja pchnięty ogromną siłą poleciałem do przodu jak wystrzelony pocisk...)
2. Opisy dialogów proponuje pozostawić w normalnej czcionce jedynie zapoczatkowane i skończone myślnikiem (np.: -Ale kanał!- Zwróciłem się do kierowcy odklejając nos od przedniej szyby dzięki której nie wypadłem z autokaru - Jak ty jeździsz czarny prosiaku?
-Przepraszam Pana ale nie powinien pan spacerować po autokarze w trakcie jazdy- mruknął - Prosze natychmiast zająć swoje miesce!)
3. Myśli postaci wciskamy w cudzysłów (np.: -Przepraszam pana - powiedział kierowca. "Kurwa co za biały palant, Miałem niby rozjechać te żabę?" wcisnęło się samo do głowy kierowcy.)
4. Cytaty faktycznie mogły by być pogrubione ale po co imiona?

Pozdrawiam
 
__________________
Who wants to live forever?
Dominik "DOM" Jarrett jest offline