Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2010, 23:27   #44
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Dobra, Mistrzu, myślę, że to jest ten moment, w którym powinniśmy wykonać pewne kroki, jeśli sesja ma dalej żyć. Jakby nie patrzeć, gramy w zespole trzyosobowym (Ty + dwójka graczy), gdyż zarówno TheGuy jak i Ouzaru z Siergiem nie dają znaku życia w sesji. Nie chcę nikogo oceniać ani nic, wiem, że niektórzy mają spore problemy na głowie a sesja ma naprawdę spory zastój, ale uważam, że jeśli ma być kontynuowana, to powinniśmy zrobić nabór dodatkowy. Nowi gracze mogliby zagrać albo jakąś ekipą ratunkową (przyjmując, że Rada jednak po kogoś wezwała) albo mogliby przejąć kontrolę nad postaciami graczy, którzy nie mogą grać. Oczywiście, mogliby to być Słoneczni, którzy mieli wizję niebezpieczeństw w Węźle i dlatego przybyli, nie wezwani przez nikogo. Sytuacja jest na tyle ciekawa, że można w łatwy sposób zrobić nowym graczom tzw. wejście smoka

Oczywiście, to tylko moja sugestia jako gracza, ale naprawdę trudno mi powiedzieć, co innego mogłoby ożywić rozgrywkę. Chyba, że masz wiadomości drogi Huangu na temat rychłego powrotu do gry reszty graczy, w takim wypadku nie musielibyśmy robić żadnego naboru
 
Kaworu jest offline