Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2010, 09:16   #1
vigo
 
vigo's Avatar
 
Reputacja: 1 vigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwu
[Komentarze] Legendy Ethshar

Witajcie

Na samym początku dziękuję Wam za zainteresowanie. Pierwszy raz prowadzę sesję przez internet, dlatego też przepraszam za wszystkie potknięcia, których postaram się uniknąć. Jeżeli ktoś z Was będzie miał jakieś uwagi, pomysły lub pretensje, to proszę o PW lub info na GG: 9827680

Świat "Legend Ethshar" jest bardzo elastyczny. Kreujemy go sami, dlatego najbardziej liczy się tu wyobraźnia.
Podstawą sesji jest storytelling, czyli snucie opowieści. Posty piszemy minimum raz w tygodniu. Turę rozpoczyna Mistrz Gry, czyli ja. Dalsza kolejność jest nieokreślona. Kto pierwszy ten lepszy. Kiedy wszyscy już napiszą swoje posty, wtedy skończy się tura. Każdy może napisać tylko jeden post w turze. Jeżeli któryś uczestnik zabawy nie napisze nic w ciągu tygodnia, to zostanie pominięty w turze. Jeżeli sytuacja się powtórzy, postać ta zostanie przeze mnie uśmiercona.Oczywiście są od tego odstępstwa. Wystarczy napisać do mnie i wszystko wyjaśnić.
Wypowiedzi postaci piszemy kursywą, cytaty oraz imiona bohaterów czcionką pogrubioną, myśli w cudzysłowie.
Bardzo ważna jest estetyka. Proszę, abyście zwracali uwagę na poprawną pisownię i ograniczyli błędy do minimum. Nie bójcie się edytować postów.
W sesji nie używamy emotikonów.
Stosowanie obrazków oraz muzyki jest wskazane. Pomoże to drużynie wczuć się w klimat opowieści.
Dialogi pomiędzy NPC możemy snuć dowolnie. Dialogi pomiędzy graczami powinny być przedyskutowane pomiędzy graczami w komentarzach lub na GG. Zabrania się działań i interakcji (atakowanie, uśmiercanie, itp) pomiędzy członkami drużyny bez wcześniejszego uzgodnienia z Mistrzem Gry.

Pozwoliłem sobie w sesji powtórzyć prolog, który umieściłem w rekrutacji, gdyż jest to początek naszej opowieści.

Podtytuł sesji brzmi: "Bandyta w koronie".

Dziękuję za punkty reputacji.

Życzę miłej zabawy!
 
__________________
"A kiedy się chimery zlatują mój drogi,
to wtedy człowiek powoli na serce umiera"

Ostatnio edytowane przez vigo : 23-03-2010 o 09:56.
vigo jest offline