Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2010, 17:58   #27
Libertine
 
Libertine's Avatar
 
Reputacja: 1 Libertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodze
Debe, przykro mi mówić, ale te słowa wyłącznie potwierdzają słuszność moich decyzji. Ta sesje nigdy nie miała być rozwalaną czy przyjemnością dla graczy odgrywając "kick-assów". Po pierwsze przesłana mi historia zostawiała bardzo wiele miejsca do takich przemian. Zresztą w sesji opisywaliście wyłącznie Wasze wyobrażenia odnośnie aktualnych wydarzeń czy wydarzeń w przeszłości. Poza tym to nie jest sesja typu laurowo i różowo, tu jest chujowo i prawdziwie. Na tyle prawdziwie, że szarżując na 6 uzbrojonych kolesi zostajesz zrównany z asfaltem . Uważam też, że właśnie poprzez opisanie śmierci w sposób zwykły i normalny nadaję na odpowiednich falach (nie mnie oceniać).

Gdy wysyłałem ten post, sam byłem wielce ciekawy co gracze/czytelnicy będą o tym sądzić. Przepraszam, ale niekonsekwencją w stosunku do takich zachowań nie uzyskam poczucia "walki o życie". Choć i tak nie wiem czy uda mi się to osiągnąć.

Cytat:
Napisał Lost Zobacz post
my jesteśmy krążowniki pustkowia i Mad Maxy w jednym
I oto właśnie chodzi . Chciałem jak najdosadniej przedstawić takie podejście do sprawy. Mad Max nigdy nie miał nadludzkich zdolności .

Debe, jeśli masz ochotę zagrać kimś mniej kickassowym, mniej w stylu Terminatora, a bliżej człowieka to zapraszam
http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...tml#post249169

Zmieszałem wszystkich z błotem , a Was dwóch(braci) trzeba było rozdzielić.
 

Ostatnio edytowane przez Libertine : 23-03-2010 o 18:03.
Libertine jest offline