Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2010, 21:21   #30
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Żegnamy DeBe666. Długo nie mieliśmy okazji razem pograć rzeczywiście, no ale co tu gadać? MG ma zawsze rację Lost hmm co do mojego posta... naprawdę nie chciałem się mścić, ale kiedy dostałem Cię podanego na złotej tacy dosłownie proszącego się o jakiś mały rewanżyk nie mogłem z tej okazji nie skorzystać. Mam tylko nadzieję, że nie przesadziłem chcąc żeby było dość ciekawie Wiadomo też, że sytuacja to wyjątkowa ponieważ będąc ciężko rannym nie byłeś wstanie się bronić a moja postać też miała z twoją małe rachunki do wyrównania - normalnie skonsultowałbym się z Tobą albo MG/choć próbowałem z tym drugim jednak go nie zastałem. Jeśli ktoś ma jednak jakieś uwagi to mogę swojego posta zmienić.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 23-03-2010 o 21:24.
traveller jest offline