Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2010, 07:48   #28
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
ZMIANA ZASAD

Ogromnie mnie cieszy Wasze zainteresowanie i jestem w pozytywnym szoku, że tak nam zgrabnie idzie ale chciałbym wprowadzić NOWĄ zasadę.
Wiem od niektórych z Was że tempo, jakie nam wyszło (w zasadzie 1 post dziennie) bywa męczące. W rekrutce pisałem, że chcę dynamicznej sesji - 2-3 posty w tygodniu.
I wracamy do tego. Rezygnuję z mojej "zasady" 90% odpowiedzi i że puszczam wtedy mojego posta nie czekając na "spóźnialskiego" bo nie zawsze ten spóźnialski, spóźnia się ze swojej winy. Każdy z nas ma rodzinę, pracę, dom, szkołę i inne takie.

W związku z tym zawsze pod postem wprowadzę PS. z linkiem do komentarza do kiedy i do której godziny czekam na posta. Termin oczekiwania, by utrzymać te fajne tempo rozgrywki, to zawsze będą 2 dni (niekoniecznie pełne). Podam też godzinę - mierzoną czasem w Polsce! Po tym czasie zabieram się do odpisywania na post i wrzucam swój - zapewne w przeciągu maksymalnie 1 godziny, ponieważ ja zazwyczaj przygotowuję sobie odpowiedź dla poszczególnych osób, zaraz po tym jak wrzucą one swój post.

Przypominam: Jeśli ktoś z Was wie, ze nie zdąży z tych czy innych powodów, lub uważa, że poza siedzeniem w danym momencie jego bohater nie jest w stanie lub nie chce nic zrobić niech mi to napisze na PW lub GG. Wtedy, o ile wszystkie posty zostaną już przez Was wysłane, puszczam akcję nie czekając do terminu końcowego. Wolałbym unikać postów (szczególnie tych na samym końcu, na które inni czekają po kilka godzin), które nie wnoszą nic do rozwoju akcji lub pozbawione są interakcji np" siedzę i czekam", "przesypiam całą rozmowę zwinięta(y) w kłębek i śnie o tym i owym.

Dzięki Wszystkim serdeczne za wyśmienitą grę i zaangażowanie w fabułę!

Mam nadzieję, że wszystko jest teraz jasne. Czekam na krytyczne uwagi lub sugestie dotyczące tej zmiany.

Liczę na to, ze większości uda się przeżyć Serio
 
Armiel jest offline