Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2010, 22:48   #32
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Czemu poza sesją? Rozmowa rozpoczęła się po propozycji Adlera, żeby związać doktorka.
W mojej uwadze nie odnosiłem tego co napisałeś tylko gdzie. Twoja wypowiedź w postcie skierowana była do nas. Dużym ułatwieniem dla prowadzonego dialogu w google docs było by jej po prostu w odpowiednim miejscu umieszczenie. Wydaje mi się,że wtedy potoczyłaby się trochę inaczej.Zresztą, to nasz pierwszy szerszy dialog, dobrze, żeby wypracować jakieś zasady na przyszłość.
Poza tym, jak się nie dogadamy co dalej to kiepsko to widzę, po co dawać MG broń do ręki
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline