Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2010, 14:07   #134
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
@ kset
Jak Gracze ładnie piszą, wykazują się inicjatywą, kreatywnością i dobrze kombinują - wtedy idę im na rękę. Dlatego to nie jest żadna uprzejmość, bo sam sobie na to "zapracowałeś"

@ PÅ‚omyk
... oookeeeyyy ... tylko że ja lubię to miasto i budynki... i ulice... i ogólnie architekturę...

@ Aschaar
Nie dasz koledze tej satysfakcji z większej ilości odpisów na jednego upka? XD

Powiem jedno. Jesteście... niesamowici ()

Odnośnie mojego upka, to chyba się nieco przeciągnie. Młody tak tęskni za Serge'em, że nie mam praktycznie ani chwili wolnego :/ Muszę go ze sobą zabierać do pracy, takiego dawał czadu w żłobku :/ Jak ktoś bardzo chce, mogę się postarać pisać poszczególne wątki i dialogi w docu (takie mini up dla każdego).
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline