Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 15:29   #24
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Ok, post już jest. Edytowałem stary, więc nie dziwcie się, że nie widzicie informacji o nowych wpisach w temacie.
Teraz kilka uwag:

Przede wszystkim nie piszcie do mnie jeszcze na gg. Po takiej przerwie mam tam prawdziwy kocioł i sam nie wiem w co ręce włożyć. Rozsądniej będzie więc pisać przez PW. Tak jest mi wygodniej odpowiadać.

Storm - od Ciebie przede wszystkim oczekuje decyzji odnośnie tego gdzie w pierwszej kolejności ruszasz. Bezpośrednio u mnie możesz ustalać wszelkie szczegóły. To jak daleko pchniemy akcję itp. Napisz mi też na PW co zdecydowałeś się zabrać w drogę.

Famir - przede wszystkim Ciebie i Felidae obowiązuje już ten sam czas. Odnośnie tego o czym rozmawiałeś przez blisko godzinę z babką - w razie czego do ustalenia. Gdybyś chciał dowiedzieć się czegoś konkretnego etc. Tak jak wszyscy - PW.

Pozostali standardowo.
 
__________________
And then ...
Token jest offline