Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 18:28   #337
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Ufffff kolejne opóźnienie z mojej strony zakończone

Mam nadzieję, że posta się będzie dobrze czytało, mimo iż jest napisany dość dziwacznie. Może niestety pojawić się w nim parę błędów, ale już nie miałem siły ich wyłapywać, mam nadzieję, że nie ma ich jednak za dużo i że mi je wybaczycie :P

Co teraz?

Musicie się gracze dogadać jak przyjedziecie na imprezę. Znowu macie o czym pisać. Najpierw pogaduchy na temat Waszych mocy i jak mogą się one przydać, może coś o mapie i jakieś plany. Później już samo przyjęcie. Jak z posta widać, Rachel i Bena tam nie będzie, o czym postacie dowiedzą się już w drodze na ucztę :P

Fabiano co Ty zrobisz zostawiam Tobie, mam nadzieję że pozostawienie Ci decyzji jest dobrym pomysłem

W razie pytań można mnie ścigać, jak zawsze

Pozdrawiam wszystkich graczy serdecznie zwłaszcza nową w składzie, o której tyle się już nasłuchałem
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline