Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 23:44   #21
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Mili Państwo, w związku z promocją świąteczną, postanowiłam wysłuchać próśb, gróźb oraz jęków potępionych i przedłużyć rekrutację do 5 kwietnia (poniedziałek) włącznie.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wyniki podam we wtorek rano, tak więc sprężcie się piszący oraz ci, którzy pisać dopiero planują zacząć.

Powodzenia!


PS
Wbrew pozorom ja naprawdę nie oczekuję elaboratów. Jako MG chcę tylko wiedzieć, że ktoś czuje swoją postać i potrafi ją wpasować w świat sesji. Nie trzeba od razu budować poprzedniej sagi.
Choć osobiście nie lubię narzucać objętości, umówmy się, że mniej niż 1 strona (historia+kartka z pamiętnika) to faktycznie za mało, a ponad 10 to już dużo (chociaż nigdy za dużo). Więcej nie podpowiem.

PSS
Token... ja widziałam tego posta!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline