Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2010, 08:22   #25
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Niestety od czwartku nie miałem już dostępu do neta,a podała na gg. Wiem, że był Hawk (pisała mi). Ponoć Penny napisała też sms do Revana, ale chłopak był "zmęczony" podczas konwentu, więc gdzieś mogło mu to umknąć (za co powinien zostać spalony na stosie).

merill Ja biegałem z facetem, który był przebrany za Wiedźmina (miał kolorówki), Ja najczęściej w stroju najemnika pomykałem z czerwonym kapturem liripipe. Na konkursie strojów robiliśmy scenkę - byłem bandytą, który umarł z rąk Wiedźmina. Dosyć znana akcja z konwentu.

Ogólnie muszę przyznać, że Panowie z Poznania dali radę z organizacją LARPa Warhammera. Wielkie pokłony dla nich i podziękowania... "nawet za dnia" (cytat, który po tym LARPie stał się hasłem przewodnim konwentu dla kilku osób).
 
DrHyde jest offline