Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2010, 09:27   #145
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
https://docs.google.com/Doc?docid=0A...cnFkaA& hl=en

W dokumencie mam już przygotowane wejście do Kuźni i rozpoczęcie rozmowy, tak więc na wszelki wypadek proszę pozostałych graczy zakończenie postów jak Matt, przed Kuźnią, no chyba , że ktoś chce - to może uwzględnić w poście swoją rolę w szpiegowaniu "Kuźni" - zgodnie z planem w dokumencie ( choć mogą być poprawki, bo to i tak bez większego wpływu na przeprowadzoną rozmowę)
trochę żałuję, że rozgadałem się z profesorkiem na gg, tam praktycznie przeprowadziliśmy przymiarki do targów i oboje wiedzieliśmy jak mniej więcej będzie wyglądać sytuacja w kUŹNI - CHCIELIŚMY ZĄŁATWIĆ PRZEZ GG ALE NIE DAŁO SIĘ, ZRESZTĄ TAM POZOSTAŁA TEZ NAJWIĘKSZA KŁUTNIA O PODZIAŁ ZYSKÓW, KTÓREJ DO GOOGLE DOC NIE MA - ale i po trochu dlatego, że oswoiłem się z zaproponowanym podziałem łupów nim zaczęliśmy pisać w googlach. Na końcu rozmowy Tupik idzie po najważniejszych kamratów, resztę prosi aby poczekali na dole .
w 4 ustalimy nieco poważniejszy plan działań, o ile Grzeczny czy Levan mnie nie zje za zaufanie profesorkowi nowe możliwości - jak ogień grecki czy ładunki wybuchowe - powinny każdemu dać nowe wyobrażenie starcia.
 
Eliasz jest offline