Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2010, 10:15   #26
Penny
 
Penny's Avatar
 
Reputacja: 1 Penny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemu
Jadąc do Poznania rozważałyśmy z Callisto możliwość zrobienia transparentu w stylu: "Jesteśmy z LI", ale pomysł umarł z powodu jego absurdalności.

Ale pokręciliście z tymi numerami.

Do Hyde'a napisałam na gg, a do Revana na PW. Trochę za późno, ale mówi się trudno. Szkoda, że się nie udało, ale przecież to nie dramat. Na pewno dożyję kolejnych konwentów.

Z Doktorkiem się minęliśmy nie wiedząc o tym - widział mnie przez chwilę jak wtargnęłam na niedzielny konkurs wiedźmiński w celu oddania koleżance legitymacji by mogła spokojnie wrócić do Wawy. I muszę stwierdzić, że jej grupa wygrała ten konkurs.

Generalnie moja miniekipa bawiła się świetnie, choć żałujemy, że nie mogłyśmy się roztroić (co najmniej!) by być na wszystkich atrakcjach.
 
__________________
Nie rozmieniam się na drobne ;)

Ostatnio edytowane przez Penny : 29-03-2010 o 10:19.
Penny jest offline