Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2010, 16:42   #11
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Gnomer

Publikacje Informacji Poufnych:
Pytanie to zostało zadane na PM. Sądzę, iż jej odpowiedź powinna pojawić się i tutaj.
O ile Godność oraz Wygląd współtowarzyszy poznacie w pierwszych sekundach spotkania o tyle moce, oraz talenty, tak jak i przeszłość proszę zostawić dla siebie. W końcu nie chcemy pozostawiać waszych postaci w sytuacji, w której to wy znając przeszłość pozostałych postaci, odgrywacie wszystko w taki sposób, że wasz bohatera totalnie traci zainteresowanie współtowarzyszami. Jeśli chcecie uniknąć sytuacji, w których to inni gracze wezmą podobne moce do wy, możecie wrzucić parę sugestii na temat tego co chcecie jako pierwsza moc. Ale NIE, tym czym chcecie się stać pod koniec.

Drużyna:
Wszystko zależy od was. Jednak niektóre postaci będą miały bardzo dziwne wytyczne. To wszystko będzie zawarte w PW opisującym dokładniej przedstawione wam zasady Człowieka w Białym Fartuchu.

Cel gry:
Celem gry będą właśnie podane wam zasady. Ale wątpię czy będzie w tym przyjemność, jeśli wszystko wam wyjawię już na starcie. Więc albo mi zaufacie, albo do widzenia z zabawą.

Tworzenie Pacyfisty:
Oczywiście każda walka o przetrwanie ma dużo z fizyczności. Jeszcze nie spotkałam się ze spokojną grą w szachy, w której to życie obu osób leżałoby na szali. Miło jednak słyszeć, że nie wszyscy są nastawieni na walkę i wartką akcję. Postaram się dać wam tyle czasu ile potrzebujecie. Wypełniając świat dziwami, którymi mopedzie się „dziwować” (^__^)

Ekwipunek:
Nie bez powodu na temat waszego wyglądu nalegam głownie na opisanie postaci taką, jaką jak Pan Bóg… eh…. Hm, stworzyliście z biologiczno-anatomicznego punktu widzenia. Gdyż mam dla was w planach pobudkę w stylu Seksmisja.
Co do Psa, to pomyślę ale nie będziesz z nim startował, możesz natomiast spotkać go w czasie podróży.

Baczy

LvL Mocy:
Daną moc można użyć wyłącznie w sytuacjach kryzysowych maksymalnie do dwóch razy (x2), nie więcej. Sądzę iż jest to rozsądna liczba. Wiem, że nie powinnam tego mówić, mam nadzieje, że nie będziecie przesadzać. Przede wszystkim cenie sobie naturalność ale jak ktoś wyda mi się natarczywie przeć do levelowania mocy, bez wcześniejszego dowiedzenia się o samej opcji poziomowania od jakiegoś NPC który zdradzi wam takowe informacje = będę targała za uszy. „Karma will get You!”.
 
Kawairashii jest offline