Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2010, 18:00   #11
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Szczerze mówiąc, zgadzam się całkowicie z ogólną tezą autora, że należy jak najlepiej nakreślić klimat oraz zasady podczas rekrutacji. Wiem doskonale, że czasem można się poczuć totalnie zaskoczonym dziwaczną, według nas, interpretacją zasad przez GM-a lub gracza, albo po prostu poczuć, ze dana sesja to coś kompletnie innego niżeli znamy samemu. Oczywiście wiadomo, ze nie uda się nigdy wyeliminować takich zgrzytów całkowicie, ale należy starać się je minimalizować.

Rzeczywiście, przykłady byłyby wskazane. Ponadto zgadzam się z Efcią, że to, co nam się wydaje jako typowe dla ŚM, dla kogoś innego wcale takie być nie musi. Ale stanowi to tym większy argument za tym, ażeby tworząc rekrutacje opisać najważniejsze prawidła sesji.

Szczerze mówiąc mam dosyć polemiki obydwu panów, niezwykle złośliwej. Nie grałem tam, ledwie czytałem niektóre posty Volvo na prośbę innych osób i niektóre uwagi oponentów są dla mnie niezrozumiałe. Dla innych czytających ten artykuł zapewne również. Owa nieprzyjemna dyskusja powtarza się właściwie przy każdym tekście. Czy naprawdę którykolwiek nie mógłby zignorować przytyków? Naprawdę, bardzo mi Wasze osobiste niechęci przeszkadzają.
 

Ostatnio edytowane przez Kelly : 29-03-2010 o 22:53. Powód: literówka
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem