Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 11:46   #24
Farałon
 
Farałon's Avatar
 
Reputacja: 1 Farałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie coś
Ja mam mieszane odczucia, co do mechaniki w pewnych sytuacjach.
Podam przykład, by wytłumaczyć o co mi chodzi.
Frank znalazł idealne miejsce by zlikwidować cel - dach jednego z biurowców. Postawił sobie parę małych flag, bo zmierzyć kierunek i prędkość wiatru. Barett'a stabilnie rozłożona. Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach, tak mu się przynajmniej wydawało. Cel siedzi wygodnie na ławce, paląc cygaro. Paskudny grubas w którego nie problem trafić. Ostanie pomiary, palec trafia na spust, a Frank wstrzymuje oddech. W myślach liczy ... 3 ... 2... 1... Wystrzelił! Wycelował idealnie w głowę. Lekko szepnął: Tak ... Spojrzał przez lunetę, jak się miewa cel. Ofiara leżała na ziemi, przywalona swoimi gorylami. Strzelec zrobił tylko duże oczy.Chybił.
A dlaczego nie trafił? Bo mimo modyfikatorów czy innych tam dupereli wyrzuciłem 1, a wystarczyło 2 lub więcej. Miałem bardzo podobną sytuację w sesji ( nie pdf).
Jest to wręcz idiotyczne.
Z kolei rzuty są dobre w przypadku rywalizacji pomiędzy graczami.

EDIT:
Zaktualizowałem kartę postaci o preferowane umiejętności i ekwipunek.
 

Ostatnio edytowane przez Farałon : 30-03-2010 o 11:57.
Farałon jest offline