Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 15:52   #3
puszkin
 
Reputacja: 1 puszkin nie jest za bardzo znany
Co do komercyjnego sukcesu to pozwoliłem sobie po prostu zażartowac (kto nie ma takich marzeń) i nie liczę na żadne kokosy. Broń boże aby robic system dla kasy ale fajnie byłoby miec taki podręcznik wydrukowany w rękach . Co do mechaniki to nie zamierzam jej bagatelizowac zależy mi aby była dopracowana i chcę aby było tam trochę ciekawych rozwiązań - niestety z fantastyką bywa tak, że wiele zostało już wymyślone ja wole oprzec się na klasycznych przykładach niż tworzyc jakieś wyimaginowane istoty które mnie nie kręcą, w końcu co to fantasy bez krasnoludów i elfów...?
Zrobic pseudo orka i inaczej go nazwac? 0 nie dziękuje wole nakreślic ciekawa alternatywną historię, zwyczaje i kulture.
Jeżeli chodzi o inne systemu to tworzyłem co nieco sam i z kumplami, z mechaniką też co nieco się bawiłem przy każdym z tych systemów.

Oczywiście stawiam pierwsze kroki ku realizacjo tego przedsięwzięcia jednak są to dopiero plany i delikatne szkice.

Zdaję sobię sprawę, że może byc tutaj trochę, rzeczy podobnych do innych systemów. Pozwolę sobie jednak powiedziec, że mimo wszystko "stary" pomysł postawienia bohatera w a'la medievalnym świecie który stoi na krawędzi upadku, którego musi uratowac może się wydawac dosyc banalny ale jednak nieodmiennie bawi wszystkich od lat np gry komputerowe.

Zależy mi jednak aby rzucic na to nowe światło jak by to powiedziec - człowiek jako istota jest jednostką i rzadko kto myśli identycznie mimo iż mamy jakieś utrwalone przyzwyczajenia czy też nurty którymi podążamy.

PS: morzecie napisac co byście chcieli widziec w tym systemie ze strony fabularnej co by tam pasowało a tego nie ma albo co nie pasuje a jest. Wiem, że za dużo nie ma w czym wybierac no ale

Chciałbym też dodac o istnieniu czegoś na kształt sztucznej inteligencji - nie brzmi orginalnie moim zdaniem wszystko zależy od tego co kto lubi i jak to ubrac.
 
puszkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem