Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 16:11   #15
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Ja widzę, że obydwaj panowie zaczynają przesadzać. Myślałem, że po 1, góra 2 odcinkach będzie spokój ale nie. Powiem tak, jak jeszcze raz jakiś uszczypliwy komentarz tu zobaczę, to wszystkie tematy crosów zostaną zamknięte. Nie tylko mi się nie chce tego czytać, Johan jedziesz po rekrutacji i sesji Aschaara i to jest nie wporzo, bo robisz to co raz bardziej obcesowo. Z drugiej strony Asch, odwdzięczasz się autorowi felietonów tym samym. Nie wiem czy Li to odpowiednie miejsce na takie przepychanki. Mam nadzieję, że się skończą.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem