Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 23:24   #625
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Post stoi. Za żadnego diabła nie jest taki jak miał być, ale co się napisało, to musi zostać. Choć to przeraźliwe wodolejstwo.
Bajeczki prawicie towarzyszko Obce....centralny komitet nie stwierdził żadnego wodolejstwa .

Co do mojego posta, jest w pisaniu, i dziś oraz jutro będę wstawiał kolejne fragmenciki dla waszych postaci. Niestety dziś w całości nie odpiszę ...ale postaram się by kawałki dla was trafiały jak najszybciej.
Do jutra wszystkie postacie, otrzymają swoje porcje fabularnego ciasta.

Ok, jest fragment dla echidny i enneida. Enneid i carn... sprawę zakończenia zabawy w "Black fat pussycat" zostawiam wam. Ogólnie zakończyło się to wielkim obżeraniem i popijawą i gadaniem o niczym...Ot przyjemna zabawa w gronie kumpli.
Może o tym napisać w swoim poście, możecie, tylko zaznaczyć. Możecie nie wspominać

Smoqu i carn czwartkowy poranek w waszej inicjatywie .

Ostatnie kawałki...dla Tammo i Obce. I post jest gotowy.
Tammo, myślę że przeprowadziłem walkę zgodnie z twoimi założeniami, aczkolwiek pisałem ten tekst, po ciężkim dniu i późno w nocy...i mogłem coś pokiełbasić. W każdym razie twoja postać wyjdzie z walki bez szwanku i odjedzie przez nikogo nie niepokojona.

OK...na posty czekam do 7VI, a swój post postaram się wstawić 8IV
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 31-03-2010 o 10:38. Powód: byk w dacie :D
abishai jest offline