Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2010, 14:03   #16
Eperogenay
 
Eperogenay's Avatar
 
Reputacja: 1 Eperogenay nie jest za bardzo znanyEperogenay nie jest za bardzo znany
Jak dla mnie wszystkie felietony, aż od zamkniętych dla komentatorów spraw związanych z owymi "kontrowersyjnymi" sesjami poprzez te, NIE POWINNY znaleźć się w dziale artykułów, przez sam fakt ich wydźwięku, o formie i błędach stylistycznych/ortograficznych nie wspominając. Artykuły powinny być dla szerszego grona odbiorców a jak na razie poza osobami biorącymi udział we wspomnianych sesjach reszta zagląda tu chyba tylko po to by psuć sobie oczy. Minimum treści dotyczącej tematu, bądź temat opisany zbyt ogólnikowo jak na ten dział, uszczypliwości zawoalowanych w piękne słówka - ponad normę, co kompletnie sensu nie ma. "Dyskusja" w komentarzach każdego z tych artykułów również niewiele ma wspólnego z samym tematem ("Ja piszę tak.", "Więc ja piszę, że ty pisząc tak piszesz źle." - nawet ci najmniej sławni Polscy Krytycy Filmowi mają więcej do powiedzenia gdy coś opisują [pod wpływem emocji] niż panowie.)

Mam dla panów prośbę, przenieście się z tym do działu WoD, tam jest zakurzony temat z Crossoverem, może wasza pisanina pomoże rozruszać dział, bo tu gdzie są Artykuły nie przynosicie nic dobrego ani dla siebie na wzajem, ani dla innych.
 
__________________
* All those who would hold Magic's Power must then pay Magic's Price.
* (...)Had Vanyel with his dying breath commanded trees to slay?
* Earth and water, air and fire, mold thy power to my desire!
* Zhai'helleva!
Eperogenay jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem