Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2010, 12:23   #17
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Thumbs up

Zapraszam Im więcej tym raźniej. O ile sama nie posiadam GG i nie używam żadnego komunikatora. O tyle zachęcam graczy do komunikowania się przez takie, na cel przeprowadzenia dialogu. Co jakiś czas będę zaznaczać w grze, idealny czas na nadesłanie wspólnego posta z wywodami grupy. Najczęściej będzie to wypadało na okres wieczorny i poranny, tuż po pobudce oraz przed snem, wyznaczeniem wart bądź w jej trakcie.

EDIT:

Aj ale mi przyjemność sprawiliście. Dostałam trzy piękne i schludne karty postaci. Teraz wystarczy je lekko poprawić, pouzgadniać dokonane zmiany, jednak w ten czas już zabieram się za pisanie pierwszego posta. Jego ukazanie się będzie zależało również od czasu korekty wszystkich nadesłanych i jeszcze nienadesłanych (czyt wyżej) kart. O ile nie nastąpi żaden poślizg sądzę iż dokładnie za 7 dni możemy spokojnie ruszać z koksem. Poniżej zamieszczę wasze Oczekiwania :3

Cytat:
Napisał Bacza, Gnomer & Majk

Od MG: ...konsekwentnie i z polotem.
Od MG: Prowadź jak najlepiej. Tylko się do niczego nie przylepiaj :]
Od MG: jak najlepiej Konsekwentnie, zwracać uwagę na szczegóły, karać graczy za błędy logiczne. Ale że to może się nie spodobać innym graczom, to lepiej tego nie nadużywaj :P

Od Sesji: fuuunu
Od Sesji: na fabule i ciekawym przedstawieniu świata oraz realiów w nim panujących
Od Sesji: Oczywiście na świecie widzianym przez moją postać. Nie wiem jakie są założenia pod tym względem ale interakcja z innymi graczami też byłaby świetna w takiej sesji, coś ala nutka survilalu i paranoi oderwania od tego świata, punkt odniesienia do mojego postrzegania tej inności.

Od Graczy: Gadatliwych i z dystansem.
Od Graczy: Zdrowych, bezpretensjonalnych relacji.
Od Graczy: relacje między graczami? Powiem tylko tyle, że jestem mało towarzyskim ponurakiem i indywidualistą… To jakie te relacje? ;p
Dla nowego członka zespołu (czyt wyżej) zalecam stworzenie postaci innej niż mężczyzna ^^ dla urozmaicenia/wyzwania ;3
A dla was wszystkich prócz pracy nad kartami mam dodatkowe zadanie (^__^)<Proszę wymienić się numerami GG bądź innymi adresami umożliwiającymi wam nawiązanie kontaktu, w celu (kto wie) wspólnej pracy nad dialogami etc.]

Kolor czerwony zarezerwowany jest dla Obsługi.

Pozdrawiam
Kerm
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 02-04-2010 o 13:58. Powód: Dostałam 3 karty postaci;Bacza, Gnomer & Majk
Kawairashii jest offline