Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2010, 13:45   #31
Radical
 
Radical's Avatar
 
Reputacja: 1 Radical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie coś
Kurde! Posta mi wcięło!!
no to jeszcze raz, zwięźlej.

Hej, wróciłem.
Już wysyłam prośbę o temat, nie widzę powodu by pierwszy post nie miał się pojawić dzisiaj.

Co do mechaniki- to pójdziemy na kompromis. Testy dla zdolności bojowych, technicznych Coena i "psychologicznych" Gnomera i tylko w sytuacjach dramatycznie nieistotnych. Idąc za przykładem Farałona- strzał do którego przygotowywał się cały dzień, mający położyć ważnego NPCa będzie rozstrzygnięty bez rzutu- sukces czy porażka.

Chcę dać wam maksimum swbody, więc nie rzucę was nawet w ten początkowy konflikt. Po prostu dam wam szereg wskazówek dla realizowania celów waszych postaci i rzucę was do miasteczka na skraju Strefy Ekonomicznej. Istnienie tych desperacko biednych osiedli jest całkowicie zależne od Kartelu- który utrzymuje je finansowo by służyły jako hub komunikacji drogowej, oraz jako garnizony dla wielkiej liczby ochrony Perymetru.

Roześlę wam proponowany ekwipunek- szczególnie istotny w przypadku Coena, który gra techem.

Być może dołączy do nas nawet dwója dodatkowych graczy! Znajdzie się miejsce. Myślę, że interesująco by było mieć dwie grupy- rozgryzające wydarzenia z dwóch perspektyw. Komplikuje to jednak "setup" i zależnie od tego jak szybko uda mi się ze wszystkimi skontaktować, możemy zacząć dopiero jutro.

Zapowiada się jednak bardzo interesująco.

Co do pytania Farałona o sprawy rekonwalescencji i śmierci- Bycie rannym w tym settingu to poważna sprawa. Poważne, upośledzające rany uznałbym za dramatycznie istotne wydarzenia i nie będą one zależne od rzutów. O ile gracze nie zrezygnują z gry- raczej nie przewiduję śmierci bohaterów. Jeżeli będę musiał kogoś ukarać za głupi ruch- rana jest lepszą alternatywą. Poza tym będziecie mocno odizolowani od cywilizacji- skąd miałbym wziąć więcej bohaterów?
 
Radical jest offline