Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2010, 14:17   #14
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Na maila, byłbym wdzięczny

Przyznam szczerze, że ilość chętnych mnie zaskoczyła, nie wiem, czy wszystko to ogarnę, więc nie gniewajcie się, jeśli nie odpiszę na jakieś PW czy zapomnę o kimś, po prostu liczyłem na to, że znajdę naprawdę niewielką ilość graczy Oczywiście, postaram się to wszystko ogarnąć

Na razie mam karty:
* Whitera (krasnoludzki obrońca)
* Slana (szermierzo-łotrzyk?)

* Marcuss dostarczył mi też dane odnoście klasy, którą zamierza grać.
* Wedle moich informacji cały team Marcussa zagra łotrzykowatymi klasami.
* Nefarius pragnie zrobić krasnoludzkiego wojownika w stylu łowcy trolli z Warhammera (może się dogadacie z Whiterem i zrobicie jakaś wspólną historię? )
* Ajas ma chęć na zaklinacza
* Dira zagra bardem półsmokiem
* Nie wiem jeszcze czym zagra Qumi

Jak więc widzicie, trochę tego jest. Brakuje jednak jakiejś postaci leczącej, może Qumi się na nią skusi, choć to tylko moja nieśmiała sugestia Jest też sporo łotrzyków, chyba 4, więc walki mogą wyglądać ciekawie

Niestety, dopiero zapoznam z nadesłanymi materiałami, mam chwilowo mały zawrót głowy, ale jutro lub w poniedziałek powinienem znaleźć czas na poczytanie wszystkiego

EDIT: W pierwszym poście macie zarówno mojego maila, jak i GG. Jakby co, po prostu zaGGadajcie

EDIT2: Możliwe, że to jakieś moje przeoczenie, jeśli tak to bardzo przepraszam, ale... nie pamiętam nicków ludzi, którzy chcą zagrać razem z Marcussem

EDIT3: Ajas szuka brata, Slan, może się skusisz?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 03-04-2010 o 14:32.
Kaworu jest offline