Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2010, 10:47   #19
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Wesołego Jajka i mokrego Dyngusa :3 Wszystkim życzę.
Postaram się zamieścić pierwszy post w czwartek. Jeśli zdołasz mi nadesłać kartę bez zbędnego przeciągania, to może i zdołam dorzucić cię w pierwszym poście. Wszystko w twoich rękach. Przez ten czas może podzielisz się z nami, swoimi pomysłami, bądź odpowiesz na zadane w rekrutacji pytania (?).

Nadal czekam na odpowiedzi co do kart. Czy wszystko gra? Czy pragniecie uwzględnić jakieś poprawki? Nowe pomysły? Pytania? Prośby?
W razie powstania topica z sesją, tutaj zamieszczę link prosto do pierwszego postu, oraz powiadomię poprzez PM wszystkich którzy nadesłali mi karty ;*

Rekrutacja jest ciągle otwarta, więc jeśli ktokolwiek nadal ma chęć dołączenia - śmiało nadsyłać karty.
 
Kawairashii jest offline