Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2010, 22:53   #20
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich mimo szeregu sesji w których uczestniczę, nie mogłem się nie pokusić na próbę dostania się na dobre Zew Cthulthu. Mam nadzieję, że zdołam się zakwalifikować i z góry zaznaczam że nie będę tym na kogo się czeka Mam zasadę by odpisywać jak tylko pojawi się post mg, szczególnie w dynamicznych i ciekawych sesjach - a na taką zapowiada się ta tutaj, w każdym razie nawet dorzucenie mnie na dostawkę, nie powinno w żaden sposób zmniejszyć tempa, a wręcz przeciwnie, często mobilizuję graczy i szykuję dialogi w docu co ułatwia komunikację i wymianę info... Dużo pisze tu bo mało napisałem w historii ale akurat w długości postów to ciężko mnie przebić
pozdrawiam

ps zgłosiłem psychiatrę - co by inni potencjalni rekruci mogli brać to pod uwagę... W tej ekipie widzę że się nada
 
Eliasz jest offline