Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2010, 10:26   #31
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Lhianann Zobacz post
O rany, chłopaki, mam prośbę o jedno.
Może ustalmy jakaś logiczną kolejkę odpisywania, ja akurat nie należę do osób siedzących przy kompie non stop, na razie akcji żadnej konkretnej jeszcze nie ma w sesji, ale jeśli będziecie mieli takie tempo odpisywania, to zostawiacie mnie na szarym końcu kolejki.
Więc może przystopujcie czasem na przyszłość z tempem pisania?

A teraz biorÄ™ siÄ™ do pisania posta, adieu!
Lhianann, jeśli rozmawiamy między sobą, to nie widzimy potrzeby, by kogoś innego w to wtajemniczać i dawać specjalne pory odpisywania
Bo głównie tu interakcja była moja i Frosta. Debe i Casual, tylko dorzucili swoje trzy grosze przy okazji.
A jeśli chodzi o twoją postać, to nie ingerowaliśmy w nią prawie w ogóle.

Zresztą, zdarzyło mi się kiedyś z DeBe pobić jakąś postać w pbfie, bez konsultacji z MG i osobą prowadzący dany charakter. Założyliśmy na logikę, że jeżeli jest ciężko ranna, rozbrojona i na mega kacu, to dwóch karate kidów da jej radę na luzach.
I wg mnie było to logiczne i nie wymagające konsultacji, tak samo jak rozmowa dwóch facetów
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline