Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2010, 11:43   #33
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Lhianann Zobacz post
Lost, nie wiem, czy zauważyłeś, w poście jaki cytowałeś jedno , według mnie, najważniejsze zdanie:

'Więc może przystopujcie czasem na przyszłość z tempem pisania?'.
To się nazywa czytanie ze zrozumieniem, umiejętność jaką warto sobie przyswoić, naprawdę.
Kochanie, nie spinaj, bo Ci tłumaczę, że nie ma sensu stopować z tempem pisania, kiedy dwie osoby prowadzą dialog, bo to jest sprawa tylko tych dwóch osób i w żaden sposób nie musisz się tam angażować

Nie stało się w akcji nic ważnego, co wymagało by twojej osoby. Co najwyżej możesz narzekać na tempo w sensie, że nie chcę Ci się tego później ogarnąć. Ale sorry, w pbfie się czyta

DeBe wzoruje tą sesję na teksańskiej, w której również istniał ten dynamiczny sposób odpisywania, czyli akcje całej grupy były opisywane, jak wszyscy się wypowiedzą, a akcje pojedynczej osoby nieingerujące w posty pozostałych były prowadzone na bieżąco.

Bez spin, kotku, to zabawa jest
Zresztą, niech się władza wypowie. Deeebe!
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline